Precies een week geleden maakte Autoveiling Nederland bekend De Gouden Koets te gaan veilen. Het transportmiddel van het koningshuis is afgelopen dinsdag onder de hamer gegaan en bracht 521 euro op voor het Oranje Fonds. Het blijkt om een ludieke actie te gaan.

Bij het veilen van De Gouden Koets bleek er genoeg animo te zijn, er werden maar liefst 137 biedingen gedaan. Verstappen van Verstappen Bedrijfswagens uit Lierop is na ruim zeven minuten bieden de trotste eigenaar geworden van De Gouden Koets.

“We zullen de gift voor honderd procent besteden aan goede sociale initiatieven in Nederland”, aldus Ronald van der Giessen, directeur van het Oranje Fonds. Deze instantie wil de betrokkenheid in de samenleving bevorderen en zorgen dat iedereen een nieuwe plek krijgt in de samenleving.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
2 juni 2026
Autovelgen 0,82 inch per decennium groter
2 juni 2026
Keuzes maken
1 juni 2026
Waarom u als garagist het Nationaal Automotive Congres niet mag missen
1 juni 2026
Alliance benoemt Ernst Haaksman tot General Equipment Manager
1 juni 2026
Autoverkopen mei 2026: Nederland sluit dit merk weer in de armen
1 juni 2026
Heuver Group verbetert duurzaamheidsrating
Meest bekeken berichten
Recente reacties