Precies een week geleden maakte Autoveiling Nederland bekend De Gouden Koets te gaan veilen. Het transportmiddel van het koningshuis is afgelopen dinsdag onder de hamer gegaan en bracht 521 euro op voor het Oranje Fonds. Het blijkt om een ludieke actie te gaan.

Bij het veilen van De Gouden Koets bleek er genoeg animo te zijn, er werden maar liefst 137 biedingen gedaan. Verstappen van Verstappen Bedrijfswagens uit Lierop is na ruim zeven minuten bieden de trotste eigenaar geworden van De Gouden Koets.

“We zullen de gift voor honderd procent besteden aan goede sociale initiatieven in Nederland”, aldus Ronald van der Giessen, directeur van het Oranje Fonds. Deze instantie wil de betrokkenheid in de samenleving bevorderen en zorgen dat iedereen een nieuwe plek krijgt in de samenleving.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
29 april 2026
Klimaat stuurt ontwikkeling Vredestein Quatrac Pro 2
28 april 2026
Minder pech met EV’s – deze boosdoener blijft hardnekkig
28 april 2026
Wéér een Chinees merk naar Nederland
28 april 2026
Vertrouwen als verdienmodel
27 april 2026
Software bepaalt de toekomst van de autosector
24 april 2026
Euromaster wordt landelijke montagepartner BandenConcurrent
Meest bekeken berichten
Recente reacties