De zeven grossiers van Benelux Carparts Corporation (BCC) uit België gaan met Hella een samenwerking aan en zullen een regionale distributiefunctie verzorgen. De strategische deal volgt na de eerdere herstructurering van Hella en de aanpassing van haar Belgische distributiestructuur.

“Er zijn veel overeenkomsten tussen het DNA van BCC en Hella”, aldus Jeroen Vertongen, eigenaar van Sergoyne Car Parts uit Wolvertem. “Het is niet alleen noodzakelijk om je op productniveau te onderscheiden, het draait ook om de diensten die daaromheen worden aangeboden. Trainingen, technische ondersteuning, goede logistiek en marketing zijn minstens zo belangrijk. Daarnaast biedt het nieuwe businessmodel van Hella ons de kans om te groeien in de markt.”

De grossiersgroep bestaat uit Autoparts de Jonghe, Autoparts Druant, Autoparts Prosec, Henrard, Ottorem, Roxauto, Sergoyne en Theuwissen. Overigens is Benelux Carparts Corporation de vertegenwoordiger van Nexus in België en heeft zestien filialen en 400 medewerkers.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
17 september 2025
Fastned Gentbrugge als blauwdruk
17 september 2025
Met Logpay-kaart ook naar Argos en amiGo
17 september 2025
VNA ziet mobiliteitstransitie stilvallen
17 september 2025
BOVAG negatief over ‘pseudo-eindheffing’
17 september 2025
Revisiemotor gaat stuk: non-conformiteit in de werkplaats
16 september 2025
RAI Vereniging: Mobiliteitsplannen onvoldoende
Meest bekeken berichten
Recente reacties