De zeven grossiers van Benelux Carparts Corporation (BCC) uit België gaan met Hella een samenwerking aan en zullen een regionale distributiefunctie verzorgen. De strategische deal volgt na de eerdere herstructurering van Hella en de aanpassing van haar Belgische distributiestructuur.

“Er zijn veel overeenkomsten tussen het DNA van BCC en Hella”, aldus Jeroen Vertongen, eigenaar van Sergoyne Car Parts uit Wolvertem. “Het is niet alleen noodzakelijk om je op productniveau te onderscheiden, het draait ook om de diensten die daaromheen worden aangeboden. Trainingen, technische ondersteuning, goede logistiek en marketing zijn minstens zo belangrijk. Daarnaast biedt het nieuwe businessmodel van Hella ons de kans om te groeien in de markt.”

De grossiersgroep bestaat uit Autoparts de Jonghe, Autoparts Druant, Autoparts Prosec, Henrard, Ottorem, Roxauto, Sergoyne en Theuwissen. Overigens is Benelux Carparts Corporation de vertegenwoordiger van Nexus in België en heeft zestien filialen en 400 medewerkers.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
24 april 2026
Euromaster wordt landelijke montagepartner BandenConcurrent
24 april 2026
VZR: Volkswagen ID.7 Tourer EV van het jaar 2026
24 april 2026
Porsche verkoopt aandeel in Bugatti Rimac
24 april 2026
Non-conformiteit: juridisch topic nummer 1 in de autobranche
23 april 2026
Autoverkopen Europa 2026: EV groeit, hybride blijft dominant
23 april 2026
Van Mossel neemt schadebedrijf Spuigroep Tilburg over
Meest bekeken berichten
Recente reacties