Hella Gutmann Solutions breidt haar productportfolio van werkplaatsapparatuur uit met aircoservice. Hiervoor heeft het merk de resterende aandelen van de Hella Nussbaum Solutions-groep overgenomen en is daardoor honderd procent eigenaar.

“Deze strategische investering biedt een stabiele basis voor ontwikkelingen op gebied van aircoservice. Met de overname van Hella Nussbaum Solutions kunnen toekomstige technologische ontwikkelingen op vlak van aircoservice op de voet gevolgd worden. Bovendien past deze competentie perfect bij de voertuigdiagnose, data en werkplaatsuitrusting van Hella Gutmann Solutions”, aldus het bedrijf over de aandelenovername.

Hella Nussbaum Solutions introduceerde in maart nog de Husky 150, een nieuw aircoservicestation voor het ‘compacte segment’.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
13 mei 2026
Veertig jaar Serenco maar ‘pas net begonnen’
12 mei 2026
Radar ontvangt regen aan klachten over abonnement Lynk & Co
12 mei 2026
Vernieuwde website De Hoeve Multipower focust op oplossingen
12 mei 2026
Jim Schouten directeur Innovam
12 mei 2026
Vakantieverkeer zorgt voor meer autoschades
12 mei 2026
Bandenvervangingsmarkt veert op in eerste kwartaal 2026
Meest bekeken berichten
Recente reacties