Kärcher heeft vrijdag 15 juni officieel de deuren van haar nieuwe hoofdkantoor aan het Minervum in Breda geopend. Op hetzelfde adres is voortaan ook Kärcher Center Breda gehuisvest, net als een trainingscentrum voor eigen medewerkers, de klantenservice en de technische dienst.

Het trainingscenter van 500 vierkante meter is er ook voor Kärcher-dealers en eindgebruikers. Diverse machines, reinigingsmiddelen en toebehoren kunnen worden gedemonstreerd. Daarnaast kunnen gebruikers er hun vaardigheden trainen van de verschillende toepassingstechnieken. Voor de commerciële medewerkers is een aparte opleidingsruimte.

De showroom van het Kärcher Center is ongeveer duizend vierkante meter groot. Hier staan alle actuele reinigingsoplossingen uit het professionele en het consumentengamma opgesteld.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
3 juni 2026
Geoptimaliseerde processen bij Gomes Aalsmeer
2 juni 2026
CBb schrapt boete ACM aan Volkswagen
2 juni 2026
Bosch vult airco-assortiment aan met druksensoren
2 juni 2026
1,3 procent minder apk’s in 2026
2 juni 2026
Chinese EV’s verliezen twee keer zo snel hun waarde
2 juni 2026
Nexen lanceert UHP-band N’Fera Primus UX
Meest bekeken berichten
Recente reacties