Kärcher heeft vrijdag 15 juni officieel de deuren van haar nieuwe hoofdkantoor aan het Minervum in Breda geopend. Op hetzelfde adres is voortaan ook Kärcher Center Breda gehuisvest, net als een trainingscentrum voor eigen medewerkers, de klantenservice en de technische dienst.

Het trainingscenter van 500 vierkante meter is er ook voor Kärcher-dealers en eindgebruikers. Diverse machines, reinigingsmiddelen en toebehoren kunnen worden gedemonstreerd. Daarnaast kunnen gebruikers er hun vaardigheden trainen van de verschillende toepassingstechnieken. Voor de commerciële medewerkers is een aparte opleidingsruimte.

De showroom van het Kärcher Center is ongeveer duizend vierkante meter groot. Hier staan alle actuele reinigingsoplossingen uit het professionele en het consumentengamma opgesteld.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
6 mei 2026
Hogere winstgevendheid Continental
6 mei 2026
Inter-Sprint naar The Tire Cologne
6 mei 2026
Autobedrijf Frank: Als CHAMPION LUBRICANTS SPECIALIST straal je vertrouwen uit
5 mei 2026
Van Mossel groeit door naar 7,6 miljard euro omzet
5 mei 2026
Geotab breidt OEM-telematica uit met Polestar
5 mei 2026
ING: EV’s in de lift, beleid dreigt rem te vormen
Meest bekeken berichten
Recente reacties