Hyundai-dealer Dirk Barten heeft gisteren tijdens de IAA in Frankfurt de prestigieuze President Top Dealer Award ontvangen. De ondernemer is sinds november 1988 verbonden aan het automerk, toen hij op 23-jarige leeftijd in Heiloo zijn eerste bedrijf opende.

Hyundai-President Rhim had niet alleen oog voor het ondernemerschap van Dirk Barten, die als dealer flink aan de weg timmert, maar roemde ook zijn bereidheid om met de snelheid van Hyundai mee te gaan en de noodzakelijke investeringen te plegen.

Hyundai heeft in Europa meer dan 2.400 dealers, waarvan er in Nederland 24 Top Dealer zijn. Barten is de enige die een President Top Dealer Award ontving. Het bedrijf heeft in totaal zes vestigingen en opende dit jaar ook nieuw in Amsterdam Zuid-oost en in Zaandam.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
16 januari 2026
8 jaar garantie op Blade Battery BYD
16 januari 2026
Johan van der Hoeven ambassadeur RAI Aftermarket
15 januari 2026
Nieuwe cloudplanning van Plan-IT moet werkplaatsen productiever maken
15 januari 2026
Ook Rebel Lease aast op MisterGreen
15 januari 2026
Autogroep Twente beste Hyundai-dealer 
15 januari 2026
Verzekeraars: Schade jaarwisseling 9 miljoen euro
Meest bekeken berichten
Recente reacties