Met een speciaal ontwikkeld opleidingsprogramma biedt Innovam de toptalenten binnen de Van Mossel Automotive Groep opleiding op maat.

Innovam ontwikkelde voor Van Mossel twee opleidingsprogramma’s en een groepsprogramma. In de trajecten Van Mossel Business School en College worden deelnemers getoetst op profielen/competenties. De uitkomst wordt meegenomen in een persoonlijk traject. In het groepsprogramma werken de deelnemers in groepen een idee uit tot een business case.

Passie

Daniëlle van der Plas, hr-directeur Van Mossel: “Bij Van Mossel stimuleren we passie voor werken. Wij geloven heilig dat je met hard werken ver kunt komen, maar passie brengt je uiteindelijk verder. Het is noodzakelijk om succesvol te zijn en de groeiambities in een competitieve markt te kunnen realiseren. De samenwerking met Innovam helpt ons om onze mensen verder te brengen in hun carrière én om de gezamenlijke doelen te bereiken.”
Deel dit artikel op​
Laatste nieuws
21 november 2025
Gaspedaal.nl analyseert 14 miljoen apk-rapporten
21 november 2025
‘Geen grossierswisseling voor een concept’
21 november 2025
Meer en meer particulieren aan de EV
20 november 2025
Van Mossel neemt twee Britse dealergroepen over
20 november 2025
TransConnect breidt uit op Duitse markt
20 november 2025
Kabinet
Meest bekeken berichten
Recente reacties