Onder de naam It Wheels introduceert Inter-Tyre Holland in de Benelux een nieuwe lijn lichtmetalen wielen. De collectie bestaat uit zes modellen in de kleuren zilver, grijs, zwart en hyper silver.

Inter-Tyre heeft de wielen vrouwennamen als Michelle, Julia, Emanuelle, Gabrielle, Emma en Sofia meegegeven. De nieuwe lijn is volledig TÜV-gekeurd, voldoet aan de ECE-norm, is geschikt voor het gebruik van TPMS sensoren en is voor een groot deel van alle automerken beschikbaar. Daarnaast zijn alle wielen onder extreme winterse omstandigheden getest.

“Door toepassing van de modernste ontwerp- en productietechnieken kunnen onze klanten beschikken over een lichtmetaal tegen een zeer gunstig prijsniveau”, aldus een woordvoerder van Inter-Tyre.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
14 april 2026
AutoTechnica dankbaar voor ruim 30.000 bezoekers
14 april 2026
Aisin breidt Advics-portfolio remschijven uit
14 april 2026
Eerste AD Experts openen via Hofland automateriaal
14 april 2026
Free2move zet nog eens 40 elektrische Opels in Amsterdam
14 april 2026
Trendrapport duurzame mobiliteit 2026: ondernemers twijfelen
14 april 2026
AAG breidt aanwezigheid in Spanje uit
Meest bekeken berichten
Recente reacties