Opel-dealer Eef en Huub heeft onlangs een eigen iPhone applicatie gelanceerd. Met deze gratis applicatie kunnen consumenten via hun eigen iPhone onder andere een werkplaatsafspraak maken en de occasionvoorraad bekijken.

Jacques van Gorp, directeur Eef en Huub: "Voor zover ik weet zijn wij het eerste autobedrijf van Nederland met een eigen applicatie in deze vorm in de App Store. De moderne klant is zeer veeleisend. Hij of zij wil met ons communiceren waar en wanneer en hoe dit hem of haar het beste uitkomt. Middels deze ‘app’ bieden wij hem en haar nu die mogelijkheid."

De applicatie voor Android-toestellen volgt binnenkort, alsmede vergelijkbare toepassingen voor de Chevrolet en Fiat vestigingen.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
19 maart 2026
1 op 3 rijdt ’s zomers door op winterbanden
19 maart 2026
Fastned: 47 procent meer omzet uit laden in 2025
19 maart 2026
Aftermarket Academy focust op begrip van automotive aftermarket
19 maart 2026
PPG versterkt marktpositie met overname van EMM
18 maart 2026
Meest waardevaste auto? Deze staat bovenaan bij de ANWB
18 maart 2026
Kia en TotalEnergies samenwerking krijgt een vervolg
Meest bekeken berichten
Recente reacties