Het bestuur van het Instituut voor Duurzame Mobiliteit (IvDM) is per 1 december uitgebreid met Peter Sierat van Transport & Logistiek Nederland, Ad Toet namens Koninklijk Nederlands Vervoer en voor de Vereniging van Nederlandse Autoleasemaatschappijen is dat Renate Hemerik.

Met de uitbreiding van het bestuur wordt voldaan aan de wens van het Ministerie van Infrastructuur & Milieu om ook ondernemers en werknemers in de transportsector, het openbaar vervoer en leasemaatschappijen te bereiken. Een breder bestuurlijk draagvlak vergroot de mogelijkheden voor IvDM om het kennisplatform te worden voor de branche.

Namens de oprichters van IvDM hebben Koos Burgman, algemeen directeur Bovag, en RAI Vereniging directeur Peter Janssen zitting in het bestuur. Pieter Jan Biesheuvel trad begin september aan als onafhankelijk voorzitter. Een vertegenwoordiger van het Ministerie van Infrastructuur & Milieu is toehoorder.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
25 november 2025
AutoTrack en Gaspedaal.nl verder onder paraplu AutoScout24
25 november 2025
ERJ organiseert discussieforums op The Tire Cologne
25 november 2025
Avontuur
24 november 2025
RDW start bouw testfaciliteit
24 november 2025
Nieuwe editie Skills Heroes-wedstrijden voor Autoschadeherstel en Autospuiten
24 november 2025
Top tien leasemaatschappijen ongewijzigd
Meest bekeken berichten
Recente reacties