Roel Damen begint op 1 februari 2011 als manager bij James Autoservice. Damen gaat in zijn nieuwe functie het landelijk netwerk van James Autoservice verder uitbreiden. In 2013 wil het bedrijf doorgegroeid zijn naar 125 vestigingen.

De kersverse manager ziet veel kansen in de markt voor James Autoservice: "De sterke kanten van deze formule – aandacht en persoonlijke service – worden steeds belangrijker voor de consument. Als onafhankelijke onderhoudsformule bieden wij ondernemers extra kansen omdat wij geen sturing van de fabrikant hebben en zeer scherp kunnen inkopen. Ik heb er veel zin in om deze kansen voor James Autoservice optimaal te benutten!"
Damen werkte voorheen onder meer bij Nissan en ING Lease.

The Alwaysbemobile Company heeft donderdag aan Aftersales Magzine laten weten de doelstelling te hebben om nog dit jaar vijftig James autobedrijven operationeel te hebben.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
11 juli 2025
ADPA en GVA winnen zaak tegen BMW
11 juli 2025
Prijs voor beperken waterstofverliezen
11 juli 2025
Autowasdag levert 60.721 euro op voor Prinses Máxima Centrum
11 juli 2025
20 procent meer auto’s gestolen
11 juli 2025
Duurzaamheid: voorkomen beter dan genezen
10 juli 2025
ACtronics breidt revisie-aanbod uit
Meest bekeken berichten
Recente reacties