Michiel Meijer, directeur James Autoservice en directeur Erik van den Heuvel van Autodata hebben 3 september een contract getekend voor de integratie van Wheeler Delta in de James-website.

Alle ondernemers in het netwerk van James kunnen nu met één handeling de bedrijfsvoorraad op hun eigen website plaatsen, maar ook op relevante occasionwebsites en Facebook. “Deze koppeling is uniek in de markt; alle occasions kunnen via social media bekeken worden. Daarnaast biedt het systeem de mogelijkheid om te betalen in termijnen en dit maandelijkse bedrag ook als zoekopdracht te gebruiken”, aldus Meijer in een verklaring.

In mei dit jaar maakte Leasetrader als eerste leaseportal al een koppeling met het occasionbeheersysteem van Autodata. Lees er hier alles over >>

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
26 februari 2026
Hoe bereiken we Gen-Z?
25 februari 2026
Euromaster introduceert online offertetool voor onderhoud
25 februari 2026
PartsPoint Asten nog groter
25 februari 2026
Louwman & Parqui rolt automatische werkplaatsplanning uit bij Toyota en Lexus
25 februari 2026
De Klok Banden nieuwe exclusief distributeur van Dunlop
24 februari 2026
Oliver Kuhnle financieel directeur CarGarantie
Meest bekeken berichten
Recente reacties