Kees van den Berg (52) heeft zich per 1 maart als partner aangesloten bij het automotive wervings- en selectiebureau Automan uit Helmond.

“Automan groeit in alle disciplines en daarom we zijn blij met de start van Kees, zo kunnen we onze ambitieuze doelen blijven nastreven”, aldus Michiel Pas, eigenaar van Automan.

“Ik geloof erg in de aanpak van kwaliteit boven kwantiteit bij Automan”, zegt Kees van den Berg. “Met het e-assessment in elk wervings- en selectietraject wordt de geschiktheid van een kandidaat wetenschappelijk bevestigd. Daarnaast kijk ik ernaar uit om vanuit Automan ondernemers te ondersteunen bij het maken én uitvoeren van plannen voor een succesvolle vervolgstap.”

Van den Berg heeft ruime ervaring in de automotive, onder meer als directeur van Motorhuis, Saab Nederland en Pon Equipment.  

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
29 april 2026
Roestvrij stalen remschijven voldoen aan Euro 7
29 april 2026
EV in opkomst, maar dit segment blijft diesel trouw
29 april 2026
Snellere verwerking laadtransacties MultiTankcard
29 april 2026
Integratie tussen thuisladers Ohme en VW
29 april 2026
Klimaat stuurt ontwikkeling Vredestein Quatrac Pro 2
28 april 2026
Minder pech met EV’s – deze boosdoener blijft hardnekkig
Meest bekeken berichten
Recente reacties