EDM Data heeft een databank gemaakt die bestaat uit de nog beschikbare adressen (NAW) uit de RDW-database, aangevuld met APK-mutaties en informatie uit andere commerciële bronnen. Sinds maart 2007 waren nieuwe combinaties tussen kenteken en persoonsgegevens niet meer beschikbaar wegens regelgeving.

Uit deze Nationale Automotive Prospectbase haalt DTC Media voor elk autobedrijf, dealergroep of importeur die geïnteresseerd is in de NAW-gegevens van de jongste bouwjaren. EDM Data vergelijkt en verrijkt constant de gegevens. Hierdoor is de Nationale Automotive Prospectbase voor 97 procent betrouwbaar.

Selecties en tellingen kunnen worden uitgevoerd op basis van het huidige autobezit. De autogegevens zelf worden daarbij echter niet meegeleverd. Een selectie kan worden gecombineerd met consumentenkenmerken als onder andere leeftijd, welstandklasse, type woning en kenmerken zoals krediet en autobezit, veranderingsgezindheid.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
14 juli 2025
Plannen voor nieuwe autobelastingen bieden goede aanknopingspunten
14 juli 2025
Allianz Direct wint Independer Award Auto 2025 voor beste prijs-kwaliteit
14 juli 2025
Repareren of vervangen?
11 juli 2025
ADPA en GVA winnen zaak tegen BMW
11 juli 2025
Prijs voor beperken waterstofverliezen
11 juli 2025
Autowasdag levert 60.721 euro op voor Prinses Máxima Centrum
Meest bekeken berichten
Recente reacties