Anwb-leden kunnen vanaf vandaag hun WA-schade met tien procent korting laten repareren bij ABS Autoherstel en bij Allround Automotive Solutions (AAS). Het betreft schade waarvoor geen vergoeding via de autoverzekering uitgekeerd wordt.

Beide ketens herstellen al voor Unigarant Verzekeringen, dochteronderneming van de Anwb. Vanuit die link is het idee ontstaan voor een directe samenwerking met de twee schadeherstelketens.

Nicole Spenkelink, directeur AAS: "Door het herstellen van de schade, is er geen negatieve invloed op de inruilwaarde van de auto. Ook dat kan een reden zijn om de WA-schade te laten repareren. Bovendien zijn er tegenwoordig tal van alternatieve reparatiemethoden, die vaak voordeliger zijn dan de traditionele technieken, zoals bijvoorbeeld uitdeuken zonder spuiten. Ook daar geldt uiteraard de korting voor."

AAS viert in 2011 haar eerste lustrum vanwege het vijfjarig bestaan.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
8 januari 2026
Allianz Direct: Ook verzekerd met zomerbanden
8 januari 2026
BOVAG sluit strategische samenwerking met a.s.r.
8 januari 2026
Geschillencommissie Voertuigen of kantonrechter?
7 januari 2026
5 procent minder verkeersongevallen in 2024
7 januari 2026
Revisie op industriële schaal
6 januari 2026
Apollo lanceert Aspire 5 voor hoge segment
Meest bekeken berichten
Recente reacties