Nadat Louwman Exclusive Cars eerder al een overeenkomst bereikte met Maserati als officieel dealer, is nu ook Lexus aangeschoven. Het pand aan de A2 bij Utrecht wordt nu aangepast op de komst van het merk en er wordt al begonnen met de verkoop en aftersales. De officiële opening vindt in de tweede helft van dit jaar plaats.

Lucien Visser, directeur Louwman Exclusive Cars: “Lexus – dat optimaal profiteert van ruim tien jaar leiderschap en innovatie op het gebied van de Full Hybrid technologie –  vormt een uitstekende aanvulling op onze portfolio. Het merk Lexus staat uiteraard ook bekend om zijn ongeëvenaarde service onder de noemer Red Carpet Treatment.”

Lexus introduceert momenteel in Nederland de totaal nieuwe GS 450h Full Hybrid sportsedan, dat een vermogen van 245 kW/343 pk heeft.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
12 november 2025
Mobiliteitsalliantie start campagne voor betaalbare mobiliteit
12 november 2025
Drie sterren Euro NCAP voor Dongfeng Box
12 november 2025
‘Automobilisten onderschatten remweg op nat wegdek’
11 november 2025
Berner introduceert olie-absorbeermiddel
11 november 2025
Trainingsprogramma Prepaire van start bij ASN Almere
11 november 2025
Looping: Diesels in rap tempo minder waard
Meest bekeken berichten
Recente reacties