De Ruttchen Groep wordt overgenomen door Louwman Dealerbedrijven. Daarmee voegt Louwman niet alleen de merken Mercedes/Smart en Mitsubishi toe aan de portefeuille, maar bovendien een regio die nog niet werd ingevuld: Breda-Tilburg-Den Bosch. De transactie zal naar verwachting in het tweede kwartaal worden afgerond.

Behalve de bekende Louwman-merken Toyota, Lexus en Suzuki, heeft de groep ook dealerschappen van de merken uit de stal van Fiat Chrysler Automobiles. Rüttchen verkocht in de periode 2012-2014 jaarlijks zo’n zestienhonderd nieuwe auto’s. Zowel in 2009 als in 2012 voerde Rüttchen reorganisaties door waarbij vestigingen gesloten werden. Momenteel werken er zo’n driehonderd mensen.

Bas Rüttchen: “Onze familie heeft altijd een groot belang gehecht aan de continuïteit van onze onderneming. Gelet op de marktontwikkelingen bleek ons het afgelopen jaar dat, om deze ook voor de langere termijn te kunnen waarborgen, aansluiting bij een financieel sterke partij gewenst was. Wij zijn blij en trots dat we in de Louwman Dealer Group niet alleen een financieel sterke partij hebben gevonden, maar ook een onderneming die als familiebedrijf heeft bewezen de normen en waarden die wij belangrijk vinden, te kunnen bewaren.”

Spreiding vestigingen Ruttchen Groep

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
18 september 2025
Stop&Go vernieuwt marterafweer
18 september 2025
‘Kwart pechgevallen had voorkomen kunnen worden’
18 september 2025
KwikFit breidt partnernetwerk e-bike service uit
18 september 2025
De menselijke factor
17 september 2025
Fastned Gentbrugge als blauwdruk
17 september 2025
Met Logpay-kaart ook naar Argos en amiGo
Meest bekeken berichten
Recente reacties