Maserati heeft een overeenkomst bereikt met Louwman Exclusive Cars in Utrecht als officieel Maserati-dealer. Louwman verzorgt vanuit het opvallende bedrijfspand langs de A2 bij Utrecht de verkoop en aftersales voor het merk.

Interim-directeur Berend Hulshoff van Louwman: “Voor onze klanten is dit uitstekend nieuws. Men was al gewend om naar onze showroom aan de A2 te komen en men kan nu ook officieel van onze kennis en service gebruik blijven maken. Maserati is een prachtig merk met een grote historie en heeft onlangs een ambitieus groeiplan bekend gemaakt.”

Maserati geeft als reden voor de samenwerking dat zij overtuigd is dat Louwman een waardevolle aanvulling is voor het huidige dealernetwerk in Nederland. “De bestaande passie voor het automerk is duidelijk te merken in Louwman Museum, waar enkele zeer zeldzame klassieke Maserati’s te bewonderen zijn.”

De autofabrikant heeft naast Louwman ook verkooppunten bij Driessen Maserati in Eindhoven en Munsterhuis Sportscars in Hengelo. Zij verzorgen ook de aftersales. Berijders kunnen daarvoor ook terecht bij Franco Auto in Kwintsheul en Kroymans in Hilversum.

Vorige week startte de 41-jarige Lucien Visser nog als directeur van Louwman Exclusive Cars in Utrecht. Lees er hier alles over >>

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
15 september 2025
Gebruik van gebruikte onderdelen
12 september 2025
ISP-groep plaatst kanttekening bij Data Act
12 september 2025
Auto Prof introduceert Commissie van Advies
12 september 2025
Vijftig jaar automotive innovaties
11 september 2025
Garage Michielsen wordt TOP Merkspecialist
11 september 2025
Hogere omzet, lagere winst autodealers
Meest bekeken berichten
Recente reacties