Recent maakte Auto Electra bekend te stoppen als AD-grossier en Van Heck Business Partner te worden. Maas Parts stapt nu in het verzorgingsgebied Naaldwijk en Delft. Het bedrijf in Rotterdam is eigendom van ondernemer Frits Breeman, bekend van de gelijknamige BMW-dealer in die regio.

Henk Kromhout, algemeen directeur van AD Benelux: “De beëindiging van de samenwerking met Auto Electra komt niet als een verrassing en heeft voornamelijk te maken met een verschil van mening aangaande de langetermijnvisie. Door deze ontwikkeling kan AD het groeipotentieel van Maas Parts maximaal benutten.”

Maas Parts heeft zich volgens Autodistribution ontwikkeld tot een belangrijke speler op het gebied van automaterialen met duidelijke ambities om haar werkgebied te vergroten. “De huidige ontwikkelingen sluiten nauw aan bij haar visie en strategie om, niet alleen in Rotterdam, maar ook daarbuiten een prominentere rol in te nemen.”

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
12 september 2025
ISP-groep plaatst kanttekening bij Data Act
12 september 2025
Auto Prof introduceert Commissie van Advies
12 september 2025
Vijftig jaar automotive innovaties
11 september 2025
Garage Michielsen wordt TOP Merkspecialist
11 september 2025
Hogere omzet, lagere winst autodealers
11 september 2025
Rolls-Royce Phantom wordt honderd in de Mariënwaerdt
Meest bekeken berichten
Recente reacties