De Duitse onderdelenfabrikant Mahle heeft de airco-divisie van zijn Amerikaanse concurrent Delphi voor 727 miljoen dollar overgenomen. De divisie telt 7600 medewerkers en heeft een jaaromzet van 1,2 miljard dollar.

De overname moet nog wel worden goedgekeurd door de mededingingsautoriteiten en zal bij groen licht dit najaar effectief zijn. De airco-divisie van Delphi heeft 13 fabrieken in Europa, Noord- en Zuid-Amerika en Azië en ontwikkelingscentra in de VS en Luxemburg die allen in de overname zijn betrokken. Ook de joint venture van Delphi Termal in China staat op het verlanglijstje van Mahle. Met de overname is Mahle meteen een van de belangrijkste spelers op het gebied van aircosystemen in de wereld.

”Met deze overname versterken we niet alleen onze positie in Europa, Noord-Amerika en Azië, ook worden onze productlijnen en competenties verder geoptimaliseerd”, aldus Heinz K. Junker ceo van Mahle.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
20 november 2025
Van Mossel neemt twee Britse dealergroepen over
20 november 2025
TransConnect breidt uit op Duitse markt
20 november 2025
Kabinet
20 november 2025
Stijgende naamsbekendheid door AutoFirst
19 november 2025
Indoor navigatie voor Hyundai
19 november 2025
Schadegarant op de bres voor gebruikte delen
Meest bekeken berichten
Recente reacties