In navolging van een aantal a-merken heeft Maxxis een eigen multifunctionele testlocatie voor autobanden gebouwd. Het bandenmerk realiseerde deze nieuwe locatie in Kunshan City in China, wat net buiten Shanghai ligt. Op 16 november was de officiële opening.

Maxxis investeerde ruim 150 miljoen dollar in deze moderne testlocatie van ruim 5,2 kilometer lang. De faciliteit bestaat uit meerdere testtrajecten en heeft een totale oppervlakte van 860.000 vierkante meter. Er kunnen tegelijk meerdere bandentests uitgevoerd worden bij onder andere hoge snelheden, op droog of nat wegdek en om de remwegcontrole te testen.
De testresultaten worden gebruikt om het productieproces verder te verbeteren en om nog milieuvriendelijkere banden te kunnen produceren.

Robert Lo, topman van Cheng Shin Tire and Rubber in China: “De ingebruikname van dit nieuwe testcircuit is de nieuwste stap in de ontwikkeling, productie en perfectionering van high-performance banden die voldoen aan de hoogste kwaliteitseisen en maximaal presteren onder alle omstandigheden.”

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
21 april 2026
Omzet GPC stijgt 6,8 procent in Q1 2026
21 april 2026
DAS: Gevolgen drugsgebruik in het verkeer ingrijpend
21 april 2026
Independer: Tellerstand 1 op de 5 importauto’s is teruggedraaid
21 april 2026
Reiskostenvergoeding gunstiger dan accijnsverlaging – maar let op
21 april 2026
Greven Automotive lanceert privaat EV-fonds
21 april 2026
Richting zoeken in een onzekere wereld
Meest bekeken berichten
Recente reacties