In navolging van een aantal a-merken heeft Maxxis een eigen multifunctionele testlocatie voor autobanden gebouwd. Het bandenmerk realiseerde deze nieuwe locatie in Kunshan City in China, wat net buiten Shanghai ligt. Op 16 november was de officiële opening.

Maxxis investeerde ruim 150 miljoen dollar in deze moderne testlocatie van ruim 5,2 kilometer lang. De faciliteit bestaat uit meerdere testtrajecten en heeft een totale oppervlakte van 860.000 vierkante meter. Er kunnen tegelijk meerdere bandentests uitgevoerd worden bij onder andere hoge snelheden, op droog of nat wegdek en om de remwegcontrole te testen.
De testresultaten worden gebruikt om het productieproces verder te verbeteren en om nog milieuvriendelijkere banden te kunnen produceren.

Robert Lo, topman van Cheng Shin Tire and Rubber in China: “De ingebruikname van dit nieuwe testcircuit is de nieuwste stap in de ontwikkeling, productie en perfectionering van high-performance banden die voldoen aan de hoogste kwaliteitseisen en maximaal presteren onder alle omstandigheden.”

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
5 maart 2026
Caruso wordt lid van ADPA
5 maart 2026
Olieplas droogt op,maar nu nog even niet
4 maart 2026
Robert van Barneveld nieuwe directeur MahaExplora
4 maart 2026
Continental zegt vaarwel tegen kolen en zware stookolie
4 maart 2026
In dit grote Europese land zijn in februari 2026 slechts 12 benzineauto’s verkocht
4 maart 2026
Igus introduceert keramische kogellagers: 65x slijtvaster
Meest bekeken berichten
Recente reacties