De Automechanika Frankfurt is op 16 en 17 september het toneel voor de Mechanic Games, een wedstrijd voor personeel in de werkplaats.. Deelnemers moeten op het buitenterrein Agora een aantal opdrachten-met-een-knipoog uitvoeren.

Behalve om de eer gaat het beide dagen ook om geld, want elke winnaar – man, vrouw, team – kan 250 euro tegemoet zien. In totaal zijn er tien wedstrijdlocaties, waarvan er minstens vier doorlopen moeten worden. Denk aan bijvoorbeeld de Racing Car Challenge, de koplampinstelrace en de rijwielaangedreven Carrera-baan. Deelnemers moeten zich vooraf online aanmelden (mechanic-games.automechanika.com).

De wedstrijdplekken worden verzorgd en ingericht door Borg Warner, Robert Bosch, Delphi Duitsland, Elring Klinger, Hella KGaA Hueck & Co., Mahle Aftermarket, NGK Spark Plug Europe, Schaeffler Automotive Aftermarket, Tenneco en ZF Friedrichshafen.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
8 januari 2026
Allianz Direct: Ook verzekerd met zomerbanden
8 januari 2026
BOVAG sluit strategische samenwerking met a.s.r.
8 januari 2026
Geschillencommissie Voertuigen of kantonrechter?
7 januari 2026
5 procent minder verkeersongevallen in 2024
7 januari 2026
Revisie op industriële schaal
6 januari 2026
Apollo lanceert Aspire 5 voor hoge segment
Meest bekeken berichten
Recente reacties