De Turkse grossiersgroep Merci Automaterialen (drie vestigingen), neemt de Amsterdamse vestiging van Raydo Automaterialen uit Etten-Leur over. Dit bedrijf is gespecialiseerd in de verkoop en revisie van remdelen en frictiematerialen.

“Voor ons als Merci is de overname een goede aanvulling op bestaande activiteiten. Wij leggen op de drie andere vestigingen de nadruk op technische services. In onze vestiging in Amsterdam Noord zullen we het reviseren van rem- frictiedelen concentreren. Met deze specialistische kennis onderscheiden wij ons van anderen automaterialengrossiers”, stelt eigenaresse Sevim Mercimek van Merci Automaterialen.

Door de verkoop heeft Raydo nu alleen de vestiging in Etten-Leur nog operationeel, want medio oktober sloot men de vestiging Den Bosch. Die activiteiten zijn overgenomen door Besbo Automaterialen.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
29 mei 2026
Gekentekende voertuigen toch niet in opkopersregister
29 mei 2026
Arie Bast (58) overleden
29 mei 2026
Bosch breidt uit met onderdelen voor stuur- en ophangingssystemen
29 mei 2026
Eerlijkheid duurt het langst
28 mei 2026
Stellantis breidt samenwerking met TotalEnergies uit
28 mei 2026
CarProf sluit zich aan bij Alliantie Stop Verkeersongevallen
Meest bekeken berichten
Recente reacties