De organisatie van de Maxxis Scan Covery Trial (MSCT) is zeer geïnteresseerd in Aviodrome in Lelystad als start- en finishlocatie van de editie in 2012. Beide partijen zijn nog in overleg, ondanks de huidige financiële problemen van Aviodrome door tegenvallende inkomsten.

Wilfried Giesen, organisator van de MSCT: “Het is voor ons altijd weer een hele klus om een geschikte locatie te vinden, omdat we niet alleen te maken hebben met ruim zestig equipes, maar ook met het jaarlijks stijgende aantal belangstellenden dat afkomt op ons evenement.”

De MSCT wordt gereden van 6 tot en met 14 januari 2012. De deelnemers aan de tocht rijden in zeven dagen tijd ruim 7.000 kilometer door Scandinavië en worden blootgesteld aan veel sneeuw, ijs en temperaturen die kunnen dalen tot wel min veertig graden Celsius.

Lees hier een artikel in Aftersales Magazine nummer 10 van dit jaar over de MSCT >>

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
3 maart 2026
Autofabrikant domineert dashboard
2 maart 2026
Twee auto’s uitgebrand bij autobedrijf in Nijverdal
2 maart 2026
CLEPA pleit voor bredere Europese chipstrategie
2 maart 2026
Autoverkopen Nederland februari 2026: hybride wint verder terrein
2 maart 2026
Wees het beste bedrijf dat je kunt zijn
27 februari 2026
Nettoverlies Hedin ruim 100 miljoen euro
Meest bekeken berichten
Recente reacties