Autoveiling.nl gaat gebruik maken van Multilisting, zodat het mogelijk is rechtstreeks bij diverse leasemaatschappijen op de door hen aangeboden auto’s te bieden.

“Deze manier van aanbieden is nieuw en is op basis van inschrijving. Dit betekent dat alleen de hoogste bieder terugkoppeling krijgt door middel van toewijzing. Een ideale manier om het aanbod van gebruikte auto’s flink te vergroten zonder de weg op te hoeven. Dus lekker comfortabel en efficiënt zaken doen”, aldus Wierd Meijering, oprichter en algemeen directeur Autoveiling Nederland, onderdeel van de AVN Group.

Gedurende de periode dat de auto’s online staan, kunnen de biedingen ingevoerd worden. Het hoogste bod bij Autoveiling.nl zal per auto met desbetreffende leasemaatschappij worden gecommuniceerd. Bij toezegging betaalt de koper aan het veilinghuis uit Kaatsheuvel de gebruikelijke commissie en transportkosten.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
4 juli 2025
Soeterwold Automotive naar Menno Broers
4 juli 2025
An Dams bestuurder Profile International
4 juli 2025
Het verlangen naar duidelijkheid
3 juli 2025
All-seasonband General Tire voor suv
3 juli 2025
AkzoNobel met Solera in datagestuurde duurzaamheid
3 juli 2025
Totale occasionverkoop H1 stijgt 4,2 procent
Meest bekeken berichten
Recente reacties