Op de aankomende Autotechnica (20 t/m 23 maart) wordt onder meer de Belgische banenwebsite Mobilityjobs.be gepresenteerd. Het is een project van de brancheorganisaties Traxio, Educam en Febiac, in samenwerking met het carrièreplatform Automotivevacaturebank.

De Belgische banensite is al enige tijd operationeel, maar wordt op de Autotechnica  volop in de schijnwerpers gezet. Het platform is tweetalig en heeft de uitstraling van de Nederlandse versie.

Mobilityjobs.be bevat op dit moment zo’n 125 vacatures, naar keuze te filteren op functie, sector of regio. Het potentieel op de Vlaamse/Waalse markt is volgens Seijkens circa drieduizend jobs op jaarbasis. Kandidaten kunnen hun CV uploaden en laten opnemen in de online database. De site is gekoppeld aan LinkedIn.

Meerdere werkgevers hebben zich inmiddels verbonden aan de Belgische vacaturebank. Onder hen BMW Belux, Tesla, Caterpillar en Auto1.com. Op dit moment zijn de vacatures nog gratis te plaatsen, over enige tijd gaat een fee gelden. Mede in verband daarmee wil Seijkens binnenkort een accountmanager voor de Belgische markt aanstellen. Op de Nederlandse automotivevacaturebank staan permanent ruim vierhonderd vacatures online.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
16 juli 2025
Rijhulpsystemen Mercedes leren van dagelijks verkeer
16 juli 2025
Zorgen over End-of-Life Vehicle Regulation
16 juli 2025
Autotaalglas Heerenveen overgenomen door oud-medewerker
16 juli 2025
Bandenfabrieken Continental gecertificeerd duurzaam
16 juli 2025
SERMI al geregeld?
15 juli 2025
VER kennispartner van EV Experience
Meest bekeken berichten
Recente reacties