NGK Spark Plug is exclusief toeleverancier geworden van bougies en lambdasensoren voor Fiat. NGK heeft de LKR7DI-12 bougie speciaal ontworpen voor de vrij-aanzuigende Twinair-motor van de nieuwe Panda. Deze motor zal de nieuwe standaard zijn voor de compacte modellen van de autofabrikant.

De verkleinde tweecilinder is voorzien van grote koelkanalen, waardoor er maar weinig ruimte over is voor een bougie. De LKR7DI-12 bougie is daarom voorzien van een slanke en 26,5 milimeter lange schacht met een M12-schroefdraad en middenelektrode met lasergelaste iridium tip. Door het slanke ontwerp kan er meer ontbrandbaar lucht/brandstofmengsel dicht bij de vonk komen, waardoor een betrouwbare ontsteking en een hoog motorrendement gegarandeerd zijn.

NGK levert ook de UAA0001-FA003 van NTK als regelende lambdasensor aan Fiat. Als diagnosesensor die de prestaties van de regelsensor na de katalysator controleert, heeft de autofabrikant gekozen voor de NTK zirconiumoxide sprongsensor OZA629-A3.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
17 april 2026
KNAC verwelkomt 15.000ste lid
17 april 2026
49 accubranden in 2025
17 april 2026
Vakbonden schorten cao-onderhandelingen met ANWB op
17 april 2026
LKQ investeert in netwerk
16 april 2026
Bosch zet vol in op innovatie
16 april 2026
Fastned groeit hard door: omzet +40 procent
Meest bekeken berichten
Recente reacties