Hella Nussbaum Solutions introduceert met de Husky 150 een nieuw aircoservicestation voor het ‘compacte segment’.

De Husky 150 omvat slimme oplossingen, zoals de automatische afvoer van niet condenseerbare gassen (NKG), de Power Boost-functie, Multipass recycling, ‘push-pull spoeling’ en het gebruiksvriendelijke concept: gewoonweg het voertuig selecteren, slangen aansluiten en de kleppen openen. Alle processen worden dan automatisch uitgevoerd.

Hybride en elektrisch

Verder is de Husky 150 verrassend binnen zijn segment met zeer uitgebreide functies zoals een kleurendisplay en een geïntegreerde USB-interface. Het updaten van de software en de voertuigdatabase alsmede het importeren en exporteren van klantgegevens en service-data zijn vanaf nu kinderspel.

Net als de andere units binnen het assortiment, de Husky 200 en 300, kan de Husky 150 worden gebruikt voor een breed scala aan voertuigen, inclusief hybride en elektrische voertuigen en vrachtwagens. Optioneel kan de Husky 150 worden uitgerust met een aansluiting voor stikstof/formeergas ten behoeve van een automatische lekdetectie.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
31 oktober 2025
Van Mossel neemt Polestar Amsterdam over
31 oktober 2025
Omzet LKQ stijgt 1,3 procent in derde kwartaal 2025
31 oktober 2025
Aankoopadvies voor een hefbrug
30 oktober 2025
Evo Parts sluit zich aan bij AllParts
30 oktober 2025
Indicata: Occasionmarkt EV normaliseert
30 oktober 2025
Continental blijft onderdelenportfolio uitbreiden
Meest bekeken berichten
Recente reacties