Hella Nussbaum Solutions introduceert met de Husky 150 een nieuw aircoservicestation voor het ‘compacte segment’.

De Husky 150 omvat slimme oplossingen, zoals de automatische afvoer van niet condenseerbare gassen (NKG), de Power Boost-functie, Multipass recycling, ‘push-pull spoeling’ en het gebruiksvriendelijke concept: gewoonweg het voertuig selecteren, slangen aansluiten en de kleppen openen. Alle processen worden dan automatisch uitgevoerd.

Hybride en elektrisch

Verder is de Husky 150 verrassend binnen zijn segment met zeer uitgebreide functies zoals een kleurendisplay en een geïntegreerde USB-interface. Het updaten van de software en de voertuigdatabase alsmede het importeren en exporteren van klantgegevens en service-data zijn vanaf nu kinderspel.

Net als de andere units binnen het assortiment, de Husky 200 en 300, kan de Husky 150 worden gebruikt voor een breed scala aan voertuigen, inclusief hybride en elektrische voertuigen en vrachtwagens. Optioneel kan de Husky 150 worden uitgerust met een aansluiting voor stikstof/formeergas ten behoeve van een automatische lekdetectie.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
23 april 2026
Autoverkopen Europa 2026: EV groeit, hybride blijft dominant
23 april 2026
Van Mossel neemt schadebedrijf Spuigroep Tilburg over
23 april 2026
Telefoongebruik in verkeer blijft hardnekkig probleem
22 april 2026
Omzet AkzoNobel daalt, winstgevendheid stijgt in Q1 2026
22 april 2026
Werkplaatsconcept
21 april 2026
Omzet GPC stijgt 6,8 procent in Q1 2026
Meest bekeken berichten
Recente reacties