Hankook Tire heeft woensdag in Las Vegas haar nieuwste wereldwijde bandenmerk gelanceerd. Laufenn is eerst alleen in de Verenigde Staten te koop en zal de komende jaren ook onder meer in Europa verkocht gaan worden.

Laufenn is op consumenten gericht en heeft vijf maten in het productgamma. De S FIT AS is een hoge prestatie vier seizoenenband en de G FIT AS is een reguliere all season voor personenauto’s. Uiteraard heeft Hankook ook aan een winterband (I FIT Ice) gedacht, net als een off road en all terrain (X FIT AT) band. De X FIT HT tot slot is onder meer geschikt voor sportieve rijders.

“We hebben de productlijn van Laufenn speciaal ontwikkeld om kwaliteit met hoge prestatie en stijl te kunnen combineren”, aldus Hyun Bum Cho, topman bij Hankook Tire.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
6 maart 2026
Ayvens: Slechts kwart leaserijders is vrouw
6 maart 2026
Bandenindustrie viert innovatie en uitmuntendheid met dertien awards
6 maart 2026
Autoverzekering in Rotterdam het duurst
6 maart 2026
Dreigen in plaats van praten: garage betaalt € 9000 leergeld
5 maart 2026
Liqui Moly introduceert velgenreiniger Premium
5 maart 2026
Caruso wordt lid van ADPA
Meest bekeken berichten
Recente reacties