Onderdelenfabrikant Hella investeert in led-techniek door een nieuw ontwikkelcentrum te realiseren in het Zuid-Duitse Stuttgart. De thuisbasis van Hella in Lippstadt (Noordrijn-Westfalen) omvat uitgebreide ontwikkelfaciliteiten maar met de nieuwe locatie wil Hella dichterbij de klanten zitten.

Met fabrikanten zoals Audi, BMW, Mercedes en Porsche in de nabijheid verwacht de toeleverancier optimaal te kunnen inhaken op de groeiende vraag naar ledverlichting. Het centrum zal in de herfst van dit jaar openen en een team van 25 mensen bevatten. Op termijn groeit dat aantal naar meer dan honderd.

Hella heeft behalve het hoofdkantoor in Lippstadt ook nog ontwikkelcentra in China, de VS, Mexico, Slowakije, Slovenië en Tsjechië. De lichtdivisie is goed voor 2,4 miljard euro (in het gebroken boekjaar 2014/15), dus er is de fabrikant nogal wat aan gelegen om deze positie veilig te stellen.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
5 december 2025
Texa lanceert E-Diag-Charger
4 december 2025
Omzet Autodoc stijgt met 17,0 procent
4 december 2025
Ola Källenius herkozen als president Acea
4 december 2025
Kinderen krijgen eigen verkeersbord
4 december 2025
Onterecht beroep op retentierecht: Rolls moet terug naar eigenaar
3 december 2025
Nieuw bij Nissens: bobines
Meest bekeken berichten
Recente reacties