Tyrenet bandengrossier Nooteboom Groothandel opent donderdag 8 september tijdens haar derde businessavond haar nieuwe pand op de Stavorenweg in Gouda. Het magazijn herbergt meer dan 70.000 banden en wielen, met in de winter zelfs zo’n 100.000 stuks.

Maurice Nooteboom, directeur van de Nooteboom Groep: “Onze klanten kunnen tijdens de avond gezellig met ons bijkletsen en ondertussen het pand bekijken. De reacties tot nu toe zijn zeer positief. Veel van hen verbaasden zich over het grote aantal banden dat zich nu al in het pand bevindt. De winter is misschien nog niet begonnen, maar wij zijn er in ieder geval helemaal klaar voor.”

De avond bevat presentaties van Nooteboom en Michelin. Nadien vindt een uitgebreide rondleiding plaats door het pand, waarna een feestelijke borrel volgt.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
14 november 2025
ADPA nieuw lid van SERMI
14 november 2025
Alzura: Toekomst aftermarket is digitaal
14 november 2025
AllParts lanceert leaseconcept
13 november 2025
Stijging voertuigdiefstal zet door
13 november 2025
AutoTrack: Tweedehands EV 10 procent goedkoper
13 november 2025
Groen licht voor autonome shuttlebus Holon
Meest bekeken berichten
Recente reacties