Ondernemer Eric Selles heeft een nieuw autobedrijf opgericht, dat sinds afgelopen maandag 9 mei geopend is. De officiële opening vindt op een later moment plaats. Het pand van Selles Car Company staat aan de Marsweg 55a in Zwolle.

Selles zal onderhoud, reparatie, APK en schadeherstel verzorgen en is gespecialiseerd in de verkoop van All Wheel Drives, stationcars en MPV’s. Het nieuwe bedrijf richt zich op auto’s met een ‘beter’ energielabel.

Vorig jaar oktober moest Selles nog het faillissement aanvragen voor dealerbedrijf Eric Selles Cars, waar hij Jeep, Chrysler, Nissan, Dodge en Chevrolet verkocht. De inboedel daarvan kwam onder de veilinghamer terecht bij Fleetselect. Sinds december 2010 is hij met het opstarten van zijn nieuwe bedrijf bezig geweest.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
4 mei 2026
Zelfrijdende auto in de fout? Fabrikant krijgt straks de boete
4 mei 2026
Clarios breidt batterijrecycling uit met overname Ecobat-locaties
4 mei 2026
Occasionmarkt april 2026: personenauto’s stabiel, bedrijfswagens onder druk
4 mei 2026
CLEVER DiagnostiX biedt nu OE-diagnose voor Zeekr-modellen
4 mei 2026
Vroeg of laat veel omhanden
1 mei 2026
Verkoop elektrische occasions verdubbelt
Meest bekeken berichten
Recente reacties