Online marketingbureau Buro N11 uit Bodegraven heeft een nieuwe Managing Director en eigenaar. Per direct heeft Erik Hardick de meerderheid overgenomen van de aandelen in de door Henri Stolwijk ruim 28 jaar geleden opgerichte onderneming.

Het bedrijf heeft ongeveer veertig medewerkers. Erik Hardick (rechts) ziet kansen voor verdere groei. “Buro N11 beschikt over een mooi portfolio in met name de automotive sector. N11 wordt echter ook steeds meer ingeschakeld door bedrijven in andere branches.”

Publicaties

Stolwijk richtte Buro N11 op in 1991 na een journalistieke loopbaan, onder meer bij Dagblad Rijn en Gouwe, Algemeen Dagblad en Elseviers Weekblad. Aanvankelijk leverde de onderneming vooral kopij aan diverse media. Al snel werd ze ook ingeschakeld om teksten te leveren voor eigen publicaties. Nadat een eigen studio aan het dienstenpakket was toegevoegd, groeide Buro N11 in de jaren negentig uit tot communicatiebureau. Op de loonlijst staan onder anderen developpers, contentmakers en webdesigners. Het bedrijf adviseert en ondersteunt bij het behalen van de communicatiedoelen. Daarnaast onderhoudt en exploiteert N11 een aantal websites in eigen beheer, waaronder Autorai.nl en Motorrai.nl.

Hyundai

Hardick heeft zijn sporen verdiend op het gebied van (digital) marketing, e-business en innovatie bij onder meer Reed Elsevier, Philips en Kramp. Hij was drie jaar Director Marketing bij Hyundai Nederland voordat hij in 2019 zijn eigen onderneming startte. Hij heeft per direct de taken van Stolwijk binnen Buro N11 overgenomen, wel blijft de oprichter nog betrokken als adviseur bij een aantal projecten en opdrachtgevers.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
23 februari 2026
Bosch breidt onderstel-assortiment uit voor onafhankelijke werkplaatsen
23 februari 2026
Universele autobedrijven stoten merkdealers van troon op occasionmarkt
23 februari 2026
Youngtimerregeling: opereren in de marge?
20 februari 2026
Iets meer omzet LKQ, winst gehalveerd
20 februari 2026
Optrekken leeftijd youngtimer desastreus
19 februari 2026
LKQ neemt Automaterialen Rijpma over – breidt distributienetwerk verder uit
Meest bekeken berichten
Recente reacties