Jeep Nederland zal tijdens de Maxxis Scan Covery Trial 2012 (MSCT) een actieve rol spelen als exclusieve autopartner en officieel sponsor. Zo levert Jeep naast de drie organisatie auto’s ook de twee media auto’s, waaronder een speciale Scan Covery Trial Wrangler voor Tom Coronel en Sander Janson.

“Het is prachtig dat we Jeep Nederland in de partnerfamilie van de Maxxis Scan Covery Trial hebben, dat als sponsor is zeer waardevol is voor de tocht”, aldus Wilfried Giesen, organisator van de MSCT.

Het Maxxis-team, met startnummer 61 en bestaande uit Jos Lugthart en Rein Maas, zal de zware wintertocht gaan rijden met een oranje Kia Sportage. Kia-dealer Van Kleef in Dordrecht levert de auto, die maandag 2 januari wordt overgedragen aan het team.

Maak hier kans op mooie prijzen in de MSCT-prijsvraag >>

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
2 juni 2026
CBb schrapt boete ACM aan Volkswagen
2 juni 2026
Bosch vult airco-assortiment aan met druksensoren
2 juni 2026
1,3 procent minder apk’s in 2026
2 juni 2026
Chinese EV’s verliezen twee keer zo snel hun waarde
2 juni 2026
Nexen lanceert UHP-band N’Fera Primus UX
2 juni 2026
Occasionverkoop B2C daalt met bijna 10 procent in mei
Meest bekeken berichten
Recente reacties