Jeep Nederland zal tijdens de Maxxis Scan Covery Trial 2012 (MSCT) een actieve rol spelen als exclusieve autopartner en officieel sponsor. Zo levert Jeep naast de drie organisatie auto’s ook de twee media auto’s, waaronder een speciale Scan Covery Trial Wrangler voor Tom Coronel en Sander Janson.

“Het is prachtig dat we Jeep Nederland in de partnerfamilie van de Maxxis Scan Covery Trial hebben, dat als sponsor is zeer waardevol is voor de tocht”, aldus Wilfried Giesen, organisator van de MSCT.

Het Maxxis-team, met startnummer 61 en bestaande uit Jos Lugthart en Rein Maas, zal de zware wintertocht gaan rijden met een oranje Kia Sportage. Kia-dealer Van Kleef in Dordrecht levert de auto, die maandag 2 januari wordt overgedragen aan het team.

Maak hier kans op mooie prijzen in de MSCT-prijsvraag >>

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
15 januari 2026
Nieuwe cloudplanning van Plan-IT moet werkplaatsen productiever maken
15 januari 2026
Ook Rebel Lease aast op MisterGreen
15 januari 2026
Autogroep Twente beste Hyundai-dealer 
15 januari 2026
Verzekeraars: Schade jaarwisseling 9 miljoen euro
15 januari 2026
Kreijne neemt Autoschade De Weerd over
15 januari 2026
PHE neemt twee AD-distributeurs over
Meest bekeken berichten
Recente reacties