Innovam gaat weer op zoek naar het beste leerbedrijf en de beste leermeester. Vorig jaar sleepten Autobedrijf Jelle Talsma en leermeester Frank van de Sande van MAN Eindhoven de prijzen in de mobiliteitsbranche in de wacht.

Ieder jaar wordt de prijs Beste Leerbedrijf en Beste Praktijkopleider uitgeloofd door het ministerie van OCW. Innovam zoekt het beste leerbedrijf en de beste leermeester (praktijkopleider) van de mobiliteitsbranche. De winnaars gaan door naar de landelijke verkiezing, waar zij de strijd aan gaan met de winnaars van andere sectoren zoals een bouwbedrijf, een zorginstelling, een schildersbedrijf, een kapper en een horecaonderneming.

Bedrijven en leermeesters kunnen zich tot 1 juli voor de verkiezing aanmelden via Innovam.nl/besteleerbedrijf. De finaledag is op donderdag 3 november.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
10 april 2026
Genesis opent eerste Europese dealervestiging in Almere
10 april 2026
Arval: Bedrijven niet klaar voor strengere regels verbrandingsmotoren
10 april 2026
CBS: 1 op de 5 auto’s heeft elektromotor
10 april 2026
De eeuwige zoektocht naar het juiste gereedschap
9 april 2026
Recordomzet WashTec in 2025
9 april 2026
Hier krijg je de meeste flitsboetes van Nederland
Meest bekeken berichten
Recente reacties