Met ingang van deze week zal Autohuis Eickhof in Apeldoorn ook de verkoopactiviteiten en onderhoud voor Mazda in Deventer en directe omgeving invullen. Het Japanse autohuis van de broers Marcel en René Eickhof voert al de merken Daihatsu en Subaru.

Marcel Eickhof: “We hebben alle vertrouwen in de toekomst van het merk Mazda. Begin volgend jaar staat de eerste exponent van een compleet nieuwe generatie Mazda’s bij ons in de showroom, de CX-5, op basis van de Skyactiv-techniek.”

De nieuwe compacte SUV is voorzien van geheel nieuwe benzine- en dieselmotoren, geheel nieuwe handmatige en automatische versnellingsbakken, een nieuwe carrosserie en nieuw chassis met hoge milieu- en veiligheidsprestaties.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
21 november 2025
Bob Velthuis beoogd voorzitter BOVAG Onafhankelijke Autobedrijven
21 november 2025
Gaspedaal.nl analyseert 14 miljoen apk-rapporten
21 november 2025
‘Geen grossierswisseling voor een concept’
21 november 2025
Meer en meer particulieren aan de EV
20 november 2025
Van Mossel neemt twee Britse dealergroepen over
20 november 2025
TransConnect breidt uit op Duitse markt
Meest bekeken berichten
Recente reacties