Dispatch Nederland, Allianz Nederland en Autotaalglas hebben onlangs het schademanagementsysteem Dispatch Glas in gebruik genomen. Dispatch Glas is een nieuw systeem voor de afhandeling van ruitschade, waarmee glasherstelbedrijven declaraties rechtsreeks kunnen indienen bij aangesloten verzekeraars. Tevens kan de glasdekking getoetst worden op de polis van de verzekerde.

Verzekeraars willen al langer duidelijk inzicht krijgen in de kosten van ruitherstel en –vervanging. De facturen kunnen met Dispatch Glas op een uniforme en efficiënte manier administratief verwerkt worden. Het schademanagementsysteem kan eenvoudig geïntegreerd worden in de backofficesysteem van het glasherstelbedrijf.

De komende maanden zal Dispatch Glas verder uitgerold worden bij onder meer Kwik-Fit, Glasgarage en Carglass. De overige deelnemende verzekeraars als Achmea en Univé zullen ook van het systeem gebruik gaan maken.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
11 juli 2025
ADPA en GVA winnen zaak tegen BMW
11 juli 2025
Prijs voor beperken waterstofverliezen
11 juli 2025
Autowasdag levert 60.721 euro op voor Prinses Máxima Centrum
11 juli 2025
20 procent meer auto’s gestolen
11 juli 2025
Duurzaamheid: voorkomen beter dan genezen
10 juli 2025
ACtronics breidt revisie-aanbod uit
Meest bekeken berichten
Recente reacties