Nadat onlangs Glasgarage en AAS kozen voor een certificering door stichting Duurzaam Repareren, zet nu ook Carglass deze stap. De ruithersteller heeft de zorg voor het milieu geïntegreerd in haar processen en wil in 2015 haar CO2-uitstoot met 30 procent hebben gereduceerd.

De komende maanden worden alle Carglass-vestigingen door stichting Duurzaam Repareren gecertificeerd. “Wij zijn al lange tijd intensief bezig om de reparatie van autoglasschades zo duurzaam mogelijk uit te voeren. Onze kennis en ervaring op dit gebied willen wij delen met de branche en de opdrachtgevers”, aldus Robert Sterke, verkoop- en marketingdirecteur bij Carglass. “Wij vinden aansluiten belangrijk omdat in de stichting de klant sterk vertegenwoordigd is.”

Harry Filon van de stichting: “Nu steeds meer marktleiders zich bij Duurzaam Repareren aansluiten kunnen we duurzaamheid in de automotivebranche echt gestalte geven en is de norm gesteld. Want Nederland wil duurzame oplossingen.”

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
20 maart 2026
Afschrijving op E-divisie duwt ZF in het rood
20 maart 2026
Monteurs werven met gereedschap
19 maart 2026
1 op 3 rijdt ’s zomers door op winterbanden
19 maart 2026
Fastned: 47 procent meer omzet uit laden in 2025
19 maart 2026
Aftermarket Academy focust op begrip van automotive aftermarket
19 maart 2026
PPG versterkt marktpositie met overname van EMM
Meest bekeken berichten
Recente reacties