Wendelin Wiedeking en Holger Haerter, oud-topmannen van Porsche, moeten voor de rechter verschijnen. Ze worden verdacht van aandelenhandel gebaseerd op het uitbrengen van onjuiste informatie.

Porsche liet in 2008 weten van plan te zijn om Volkswagen over te nemen. In 2009 bracht het autobedrijf naar buiten het minderheidsbelang in Volkswagen om te zetten in een meerderheidsbelang van 75 procent. Na deze officiële bekendmaking steeg het aandeel Porsche snel in waarde. Porsche staakte uiteindelijk de overnamepoging.

In een eerdere uitspraak bleek er onvoldoende bewijs om de topmannen aan te pakken, maar een nieuwe uitspraak van het Hooggerechtshof in Stuttgart ziet wel mogelijkheden tot vervolging.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
21 mei 2026
VZR waarschuwt voor gevolgen nieuwe leaseheffing
21 mei 2026
Deze allseasonband scoort het best onder EV’s
21 mei 2026
OSW ziet afnemende belangstelling voor tweedehands camper
21 mei 2026
Concurrentiepositie toeleveranciers onder druk
20 mei 2026
Brandbrief BOVAG over energiekosten
20 mei 2026
Renault ziet oplossing voor vastlopend stroomnet
Meest bekeken berichten
Recente reacties