Philippe Desnos is bij Ecobat, het Europese moederbedrijf van onder meer acculeverancier Hefra, benoemd als vicepresident en algemeen directeur. Denos gaat de overgang van de bestaande individuele bedrijfsonderdelen naar Ecobat Battery Technologies kracht bijzetten.

Desnos is werkzaam geweest voor een aantal vooraanstaande bedrijven binnen de aftermarket. Hij begon bij Lucas in 1995, gevolgd door Lucas TRW en daarna Delphi, waar hij sinds 2013 als president leiding heeft gegeven over de aftermarketactiviteiten. Denos heeft een graad als master in bedrijfsadministratie, in automotive systemen en in motormanagementsystemen. Bovendien spreekt hij vloeiend Frans, Engels en Duits.

Deze ervaring maakt hem volgens zijn nieuwe werkgever de geschikte kandidaat om richting te geven aan de strategische koers van Ecobat Battery Technologies. Het bedrijf wil uitgroeien tot accupartner nummer 1 in Europa en de klantrelatie, milieubeheersing en kwaliteitsbewaking op een hoger plan brengen. 

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
15 mei 2026
ACM biedt bedrijven duidelijkheid over data delen met leidraad
15 mei 2026
Alle tools voor de lokale ondernemer
14 mei 2026
Automechanika Frankfurt 2026: emotie, beleving en jong talent
14 mei 2026
‘Omzet is geen winst’
13 mei 2026
Blanke lak Sikkens als onderdeel Optima-systeem
13 mei 2026
Succesvolle start Aumovio als zelfstandig bedrijf
Meest bekeken berichten
Recente reacties