Pirelli lanceert alweer de derde generatie van de populaire band Diablo Rosso. De derde variant borduurt voort op de kwaliteiten van zijn voorgangers maar heeft nog meer mogelijkheden op het gebied van grip en handling.

De Diablo Rosso III is ontworpen en ontwikkeld met het oog op de nieuwste generatie krachtige motorfietsen. Het is een op het wegcircuit geboren band die nu zijn reis vervolgd op de weg. De know how is ontwikkeld in een twaalf jaar lange ervaring van Pirelli in het FIM Superbike World Championship.

Motorfietsen worden steeds krachtiger en behoeven meer technologie om de paardenkrachten in juiste banen te leiden. Dat geldt vooral voor de banden. Tegelijkertijd is de behoefte van motorrijders veranderd en zijn rijders nu veeleisender geworden. Het is niet langer voldoende voor een band om gewoon ‘sportief’ zijn: het sleutelwoord is nu veelzijdigheid, omdat het duurzame prestaties moet garanderen en zo goed mogelijk in droge als in natte omstandigheden moet presteren. Pirelli zegt met de Diablo Rosso III te voldoen aan alle deze eisen.

[responsive-video identifier=”VSSgjCNXkK4″]
Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
13 november 2025
Stijging voertuigdiefstal zet door
13 november 2025
AutoTrack: Tweedehands EV 10 procent goedkoper
13 november 2025
Groen licht voor autonome shuttlebus Holon
13 november 2025
Autoflex vernieuwt koppeling met Parts360
12 november 2025
Tobias Mohr salesmanager Schaeffler
12 november 2025
Recordjaar Sunny Cars
Meest bekeken berichten
Recente reacties