De grootste autoshow (Shanghai) van China die vandaag (22 april) van start gaat, zal het moeten doen zonder schaars geklede modellen die afwachtend tegen een auto aanleunen. Ook kinderen zijn niet meer welkom op de beurs.

In China is al langer commentaar op de pitspoezen die ieder jaar met minder textiel de beursvloer bevolken. Ze zouden de klant alleen maar afleiden van het product. Dus probeert Shanghai het deze keer zonder de dames, alleen is nu de verwachting dat automerken hun receptionistes en verkoopconsulenten naar voren schuiven als pitspoezen.

Ook kinderen zijn niet meer welkom op de beurs. Dit naar aanleiding van een ongeluk op een autoshow in Peking waarbij een kind even door de ouders uit het oog werd verloren en prompt een Tesla wist te starten.

De zestiende editie van de Shanghai International Automobile Industry Exhibition zal moeten uitwijzen hoe het gesteld is met de autoverkoop in China die al voor het tweede jaar op rij een deuk oploopt.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
9 juli 2025
Twee auto’s extra per maand
8 juli 2025
Tesla-rijders besparen 32 miljoen ton CO₂-uitstoot
8 juli 2025
Prijs occasion stijgt zes maanden op rij
8 juli 2025
Elektriciteitsverbruik wegverkeer in vijf jaar vervijfvoudigd
8 juli 2025
Serenco breidt assortiment Powerhand uit
8 juli 2025
Steeds minder nieuwe daklozen
Meest bekeken berichten
Recente reacties