Met een paginagrote advertentie in het FD daagt Polestar, het merk voor de elektrische auto van Volvo, de gevestigde auto-industrie uit. “We zijn simpelweg te verschillend.”

Met de advertentie kondigt Polestar de introductie van de Polestar 2 aan, die al in 2017 werd voorzien. Deze volledig elektrische auto zou een compactere versie van de hybride Polestar 1 moeten worden. De Polestar 1 werd al in 2017 aangekondigd en bevindt zich nog altijd in de testfase. De online introductie van de Polestar 2 staat gepland voor 27 februari. Dan weten we meer.

Lexus vs. Lightyear

Het FD was al eerder het podium voor een uitdagende advertentie van een autofabrikant. Zo reageerde Lightyear in 2018 met een tegenadvertentie op een advertentie van Lexus, die daarin de diesel ‘uitzwaait’. Lightyear, maker van een auto die voornamelijk op zonne-energie rijdt, reageerde daarop met een advertentie waarin de hybrides aan de dijk werden gezet.
Deel dit artikel op​
Laatste nieuws
22 december 2025
Vakgarage van der Horst sluit zich aan bij INDI: actuele data voor betere service
19 december 2025
TECH360 levert eerste diagnosespecialist af
19 december 2025
Van Mossel Duitsland neemt leasevloot MisterGreen over
19 december 2025
Gerard Bolder voorzitter RAI Auto’s
19 december 2025
Resultaten autodealers iets beter in Q3
19 december 2025
Verkeersboetes sinds 2021 fors gestegen
Meest bekeken berichten
Recente reacties