Porsche zegt part noch deel te hebben aan het auto-ongeluk eind 2013 waarbij de populaire acteur Paul walker (Fast and Furious) en bestuurder Roger Rodas het leven lieten. Volgens de autofabrikant is Rodas zelf de hoofdverantwoordelijke voor het fatale ongeval.

Paul Walker en zijn zakenvriend Rodas zouden tussen de 125 en 150 kilometer per uur hebben gereden op een weg waar 70 kilometer per uur is toegestaan. Kort na het ongeluk klaagde weduwe Kristine Rodas autofabrikant Porsche aan wegens vermeende defecten en tekortkomingen aan de auto die tot het ongeluk zouden hebben geleid.

Porsche reageert voor het eerst op de beschuldigingen en zegt dat de Porsche Carrera GT uit 2005 was aangepast en ‘misbruikt’ en dat Roger Rodas bewust en vrijwillig alle risico’s heeft genomen.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
23 april 2026
Autoverkopen Europa 2026: EV groeit, hybride blijft dominant
23 april 2026
Van Mossel neemt schadebedrijf Spuigroep Tilburg over
23 april 2026
Telefoongebruik in verkeer blijft hardnekkig probleem
22 april 2026
Omzet AkzoNobel daalt, winstgevendheid stijgt in Q1 2026
22 april 2026
Werkplaatsconcept
21 april 2026
Omzet GPC stijgt 6,8 procent in Q1 2026
Meest bekeken berichten
Recente reacties