Automerk Porsche heeft haar landelijke voorraad van nieuwe en gebruikte modellen via een mobiele app beschikbaar gemaakt. Porsche-eigenaren kunnen eenvoudig contact opnemen met hun eigen dealer voor bijvoorbeeld het maken van een serviceafspraak.

Van elk model zijn de basisspecificaties, de prijs, afbeeldingen en de brochure als PDF beschikbaar. Uiteraard is het mogelijk om specifiek op model te zoeken of het aanbod van een bepaalde dealer te bekijken. Zoekopdrachten zijn verder te verfijnen door bijvoorbeeld grenzen te stellen aan aanschafprijs, kilometerstand, bouwjaar of door een bepaalde exterieurkleur aan te geven. Daarbij is er een contactknop ingebouwd, die het mogelijk maakt om direct contact op te nemen met de dealer die de auto te koop aanbiedt.

De app, voor Ihone, IPad en Ipod Touch, biedt ook toegang tot onder meer het laatste dealernieuws, geluiden en sociale media updates van het merk.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
4 december 2025
Omzet Autodoc stijgt met 17,0 procent
4 december 2025
Ola Källenius herkozen als president Acea
4 december 2025
Kinderen krijgen eigen verkeersbord
4 december 2025
Onterecht beroep op retentierecht: Rolls moet terug naar eigenaar
3 december 2025
Nieuw bij Nissens: bobines
3 december 2025
Diagnose op afstand met TechPRO 2 Mahle
Meest bekeken berichten
Recente reacties