PPG toont volgende week op de Autoprofessioneel en Schadeherstel Vakbeurs Gorinchem (8 t/m 10 maart) een aantal primeurs voor de Nederlandse markt.

Een ervan is het meerwaardeprogramma MVP. Het bestaat al meerdere jaren in Europa en wordt nu ook in Nederland uitgerold. Kernwoorden van het programma zijn volgens PPG ‘hoge standaarden’, ‘lean’ en ‘klantgericht’.

Verder kan de beursbezoeker komen kennismaken met het Daisy Wheel, een volautomatische mengmachine die is ontwikkeld door het Franse bedrijf Fillon Technologies. Daisy Wheel mengt ook de kleinste hoeveelheid lak. Ten slotte toont PPG in de Evenementenhal Gorinchem het verhardersysteem ‘één voor alles’, dat ook werkt met de nieuwste primers van PPG. Voorraadbeheer en spuitgemak varen er wel bij, stelt de leverancier.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
7 november 2025
IVA-studenten bezoeken China
7 november 2025
Minder omzet, meer winst Nexen
7 november 2025
Sales versus aftersales
6 november 2025
Auto Prof 2026 groter dan in 2025
6 november 2025
AutoScout24: Prijs occasion stijgt weer
6 november 2025
Genomineerd voor de sloop?
Meest bekeken berichten
Recente reacties