PPG toont volgende week op de Autoprofessioneel en Schadeherstel Vakbeurs Gorinchem (8 t/m 10 maart) een aantal primeurs voor de Nederlandse markt.

Een ervan is het meerwaardeprogramma MVP. Het bestaat al meerdere jaren in Europa en wordt nu ook in Nederland uitgerold. Kernwoorden van het programma zijn volgens PPG ‘hoge standaarden’, ‘lean’ en ‘klantgericht’.

Verder kan de beursbezoeker komen kennismaken met het Daisy Wheel, een volautomatische mengmachine die is ontwikkeld door het Franse bedrijf Fillon Technologies. Daisy Wheel mengt ook de kleinste hoeveelheid lak. Ten slotte toont PPG in de Evenementenhal Gorinchem het verhardersysteem ‘één voor alles’, dat ook werkt met de nieuwste primers van PPG. Voorraadbeheer en spuitgemak varen er wel bij, stelt de leverancier.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
29 april 2026
Roestvrij stalen remschijven voldoen aan Euro 7
29 april 2026
EV in opkomst, maar dit segment blijft diesel trouw
29 april 2026
Snellere verwerking laadtransacties MultiTankcard
29 april 2026
Integratie tussen thuisladers Ohme en VW
29 april 2026
Klimaat stuurt ontwikkeling Vredestein Quatrac Pro 2
28 april 2026
Minder pech met EV’s – deze boosdoener blijft hardnekkig
Meest bekeken berichten
Recente reacties