De provincie Noord-Brabant en de gemeente Helmond hebben samen met de derde eigenaar van de Automotive Campus, Bouwbedrijf Van de Ven, een overeenkomst getekend met Ramphastos Real Estate Investments, het onroerendgoedbedrijf van Marcel Boekhoorn. Ramphastos en Van de Ven vormen samen een ontwikkelcombinatie die op termijn eigenaar moet worden van de gehele campus.

Dat meldt de provincie op zijn website. Voordat het zover is, moeten nog een aantal zaken worden uitgewerkt, zoals samenwerking met de overheden, toekomstvisie en financieringen.

Ontwikkeling

De provincie en gemeente Helmond zijn van mening dat door verkoop aan een private partij de campus zich verder en vooral sneller en beter kan ontwikkelen. Verkoop aan Bouwbedrijf Van de Ven en Ramphastos Real Estate Investments, dat onder andere eigenaar is van de High Tech Campus in Eindhoven, biedt voor de campus een solide toekomst, aldus de overheden.

Verwacht wordt dat de daadwerkelijke verkoop van de Automotive Campus voor de zomer van 2021 gesloten kan worden.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
10 november 2025
Verdienmodel boven idealisme
7 november 2025
IVA-studenten bezoeken China
7 november 2025
Minder omzet, meer winst Nexen
7 november 2025
Sales versus aftersales
6 november 2025
Auto Prof 2026 groter dan in 2025
6 november 2025
AutoScout24: Prijs occasion stijgt weer
Meest bekeken berichten
Recente reacties