Op de onlangs gehouden jaarvergadering van Profile Tyrecenter werd bekend dat het niet langer verplicht is om Bovag-lid te zijn. Tevens is het beleidsplan 2010-2012 gepresenteerd, wil het bedrijf flink in automatisering gaan investeren en zal het aantal vestigingen tot 250 worden uitgebreid.

Door de huidige marktontwikkelingen komt er een bepaald volume aan onderhoud en banden vrij. Luc van Bussel, ceo van The Alwaysbemobile Company, geeft aan dat er ruimte en werk is voor 250 vestigingen van Profile Tyrecenter. Dit aantal moet binnen twee jaar gerealiseerd zijn. De klanttevredenheid moet bij dit alles naar een hoger niveau.

"Binnenkort starten we voor al onze Profile Tyrecenters met de ISO14001 certificering. Door de processen te certificeren blijven we ook alert op het vasthouden van een op duurzaam gericht beleid", aldus Van Bussel. Een duurzame maatschappij zou volgens hem ook moeten streven naar minder nieuwe auto’s.

Lees meer in Aftersales Magazine 8 dat vrijdag verschijnt.
U ontvangt het magazine nog niet? Vraag nu een proefnummer aan >>

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
28 mei 2026
Stellantis breidt samenwerking met TotalEnergies uit
28 mei 2026
CarProf sluit zich aan bij Alliantie Stop Verkeersongevallen
28 mei 2026
Volvo wil niet dezelfde fout maken als BMW
28 mei 2026
Hyundai en Kia starten V2G-pilot in Nederland
28 mei 2026
Fixico betreedt Amerikaanse markt
28 mei 2026
Eindafrekening: wat mag de werkgever verrekenen met het loon?
Meest bekeken berichten
Recente reacties