The Alwaysbemobile Company verandert niet alleen haar naam in Profile International tegelijkertijd wordt de formule Autoglaz in de etalage gezet. Hiermee is een flinke verschoningsslag ingezet bij het bedrijf.

Autoglaz telt 46 vestigingen verspreid over het land. Profile stootte in augustus nog alle 65 vestigingen van James Auto en Service en James Lease Service af. Aangezien ook Profile Tyre Center inmiddels onderhoud en reparaties is gaan uitvoeren, zouden de twee onderdelen elkaar in de wielen rijden.

Profile gaat onder de leiding van de nieuwe ceo Anthonie Zoomers flink in de kosten snijden. Het bedrijf moet volgens de aandeelhouders een nieuwe fase ingaan. De nivellering kost Maxim Bakker van Autoglaz zijn baan. Directieleden Patrick Ledegang en Aart Vogel vertrekken per 1 december.

Bron : automotive-online.nl

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
14 november 2025
ADPA nieuw lid van SERMI
14 november 2025
Alzura: Toekomst aftermarket is digitaal
14 november 2025
AllParts lanceert leaseconcept
13 november 2025
Stijging voertuigdiefstal zet door
13 november 2025
AutoTrack: Tweedehands EV 10 procent goedkoper
13 november 2025
Groen licht voor autonome shuttlebus Holon
Meest bekeken berichten
Recente reacties