The Alwaysbemobile Company verandert niet alleen haar naam in Profile International tegelijkertijd wordt de formule Autoglaz in de etalage gezet. Hiermee is een flinke verschoningsslag ingezet bij het bedrijf.

Autoglaz telt 46 vestigingen verspreid over het land. Profile stootte in augustus nog alle 65 vestigingen van James Auto en Service en James Lease Service af. Aangezien ook Profile Tyre Center inmiddels onderhoud en reparaties is gaan uitvoeren, zouden de twee onderdelen elkaar in de wielen rijden.

Profile gaat onder de leiding van de nieuwe ceo Anthonie Zoomers flink in de kosten snijden. Het bedrijf moet volgens de aandeelhouders een nieuwe fase ingaan. De nivellering kost Maxim Bakker van Autoglaz zijn baan. Directieleden Patrick Ledegang en Aart Vogel vertrekken per 1 december.

Bron : automotive-online.nl

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
22 mei 2026
Zwak eerste kwartaal voor Hedin
22 mei 2026
Van Mossel betreedt Poolse markt
22 mei 2026
Ja, Gen Z is anders, wen eraan
22 mei 2026
Jade Holman wint 44ste Geerlig Riemerprijs
22 mei 2026
Investeren in kalibreren
21 mei 2026
VZR waarschuwt voor gevolgen nieuwe leaseheffing
Meest bekeken berichten
Recente reacties