Scholten Autoschade in Millingen aan de Rijn, onderdeel van Toyota-dealer Scholten Nijmegen, en R-M Autolakken gaan samenwerken met het leveren en afnemen van een breed pakket paint en non-paint producten afnemen. Het autoschadeherstelbedrijf kan nu ook de bestellingen online plaatsen via de e-shop van R-M.

De twee bedrijven hebben afgesproken dat de Toyota-dealer gebruik zal maken van R-M’s geautomatiseerde weegsysteem Color Web. Scholten krijgt ook technische ondersteuning van het R-M-team. Ook zal Scholten Autoschade gaan werken met Colormaster, R-M’s kleursysteem met originele lak gespoten kleurstalen. De spuiters van het schadebedrijf kunnen ook een opleiding volgen bij R-M om de nieuwste methoden en technieken voor lakschadeherstel onder de knie te krijgen.

Onlangs koos ook Autoschade Alderliesten om met R-M Autolakken een overeenkomst aan te gaan voor de levering van zowel paint als non-paint producten.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
13 mei 2026
Blanke lak Sikkens als onderdeel Optima-systeem
13 mei 2026
Succesvolle start Aumovio als zelfstandig bedrijf
13 mei 2026
Koper elektrische occasion let vooral hierop
13 mei 2026
VWE en Financial Lease Partner bundelen krachten voor samenwerking
13 mei 2026
Omzet Alfen plust 25 procent in eerste kwartaal
13 mei 2026
Veertig jaar Serenco maar ‘pas net begonnen’
Meest bekeken berichten
Recente reacties