Renault Nederland is gestopt met de garageformule Motrio, speciaal voor Renaults ouder dan 5 jaar. Als reden wordt gegeven dat de ‘huidige marktsituatie niet de vereiste investeringen in een universeel netwerk voor Renault-dealers rechtvaardigt’. Motrio stopt alleen in Nederland.

Motrio werd als garageformule in 2011 in Nederland opgestart. Dealer Jongerius startte de eerste vestiging. De bedoeling was om snel uit te groeien naar vijf vestigingen die weer als een springplank zouden dienen voor een complete uitrol.

Maar de ontwikkeling liep vanwege de marktsituatie anders. Jongerius is inmiddels gesloten en Renault zegt andere prioriteiten te hebbben als het doorstarten van het Motrio-concept. Overigens wordt niet uitgesloten in een later stadium alsnog terug te keren met Motrio-vestigingen in Nederland.

Frrankrijk gaat gewoon door met Motrio’s. Ook de naam van het tweedelijns onderdelenmerk (Motrio) blijft bestaan.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
31 maart 2026
Meer kans op autoschade na invoering zomertijd – en dit is waarom
31 maart 2026
Kia versnelt ontwikkeling autonoom rijden
31 maart 2026
EV-onderzoek 2025: Tesla-schaamte en kritiek op beleid overheid
31 maart 2026
Aumacon breidt overzicht garageformules België uit naar 30
31 maart 2026
Bestuurder moet aan de knoppen
30 maart 2026
LKQ opent filiaal in Assen
Meest bekeken berichten
Recente reacties